WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Bizi Tanıyın Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız ilk olarak 2005 yılında freelance olarak hizmet vermeye başlamıştır. Habercan gazetesine bir haber portalı yaparak piyasaya giriş yaptı. Aynı yıl içerisinde Erzincan’ın ilk sinema web sitesini hazırladık. 2006 – 2008 yıllarında teknolojiye ayak uydurarak alt yapımızı gelişen teknolojiye uyarladık. Bu yıllar içerisinde bir çok projeye imza attık.

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına 2014 yılında Erzincan Tasarım olarak kurumsallaşmıştır.  Firmamız yenilenmeye giderek 2020 yılı içerisinde LodosSoft Web Yazılım ve İnternet Hizmetleri Markasıyla Müşterilerimize web yazılım , web tasarım, kurumsal kimlik, logo tasarımı, tanıtım filmi, Seo danışmanlık gibi alanlarda hizmet sunmaktadır.

Her Sektöre Özel Web sayfaları tasarlıyoruz. Belediye İnternet Sitesi, Ekonomi Haber Portalı, TV Kanalı İnternet Sitesi, Faktoring İnternet Sitesi, Odun ve Kömür Deposu İnternet Sitesi, Cep Telefonu Tamiri İnternet Sitesi, Yangın Sanayi İnternet Sitesi, Araba Tamircisi İnternet Sitesi, Çekici ve Yol Yardımı İnternet Sitesi, Diyetisyen İnternet Sitesi, Sinema Salonu İnternet Sitesi, Marka ve Patent Danışmanlık İnternet Sitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İnternet Sitesi, Estetik Merkezi İnternet Sitesi, Catering İnternet Sitesi, Yazılım Firması İnternet Sitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İnternet Sitesi, Bilgisayar ve Yazılım Kursu İnternet Sitesi, Çekici ve Yol Yardımı İnternet Sitesi, Boya ve Tadilat İnternet Sitesi, Perde - Tül - Stor Satış Mağazası İnternet Sitesi, Tersane İnternet Sitesi, Terzi İnternet Sitesi, Dinlenme Tesisi İnternet Sitesi, Oto Yıkama Firması İnternet Sitesi, Saç Ekimi ve Protez Firması İnternet Sitesi, Et ve Et Ürünleri Firması İnternet Sitesi, Bisikletçi İnternet Sitesi, Muhasebe İnternet Sitesi, Psikolog İnternet Sitesi, Oyuncak Mağazası İnternet Sitesi, Dergi İnternet Sitesi, Etüt Merkezi İnternet Sitesi, Doğalgaz Firması İnternet Sitesi, Marka ve Patent İnternet Sitesi, İnternet Cafe Sitesi, Kuaför Salonu İnternet Sitesi, Aşçı İnternet Sitesi, Diş Kliniği İnternet Sitesi, Benzin İstasyonu İnternet Sitesi, Bisiklet Derneği İnternet Sitesi, Fotoğrafçı İnternet Sitesi, Temel Lise İnternet Sitesi, Mobilya İmalat İnternet Sitesi, Beyaz Eşya Mağaza İnternet Sitesi

Herkes Web Sitesi Yapar Fakat

Günümüz teknolojinde artık herkes web sitesi yapabilir. Hazır template ve wordpress teması kullanılarak kolayca web sitesi yapılabilir. Ama bazen web sitesini yapmak sadece yetmiyor. Bir problem çıktığında problemi ve sorunu çözmek gerekli işte bunu herkes yapamaz. Firmamızın en iddialı olduğu alanlarda biride budur. Hizmet sonrası teknik destek, firmamız yapmış olduğu projelerde müşterilerine 7/24 teknik destek vermektedir. Yaşanan ve yaşanabilecek sorunlara kısa sürede müdahale ederek çözüm üretmektedir.